SEC2U – University of BOĞAZIÇI

December 9, 2018

3rd edition – SEC2U 2019 – 

Mon, December 10, 2018

5:30 PM – 7:30 PM Eastern European Standard Time Turkey Tim

DreamBigg Programı ön eleme sonuçlarını açıklamak ve üniversitelerde girişimciliği geliştirmek için düzenlediğimiz toplantıya davetlisiniz.

The main objective of the SEC2U events is to showcase the commitment of European universities to create a strong culture of entrepreneurship and innovation that is spreading in the university community. And as result transferring it to the society by creating startups and spinoffs with high added value, based on knowledge and technological development.

STARTUP EUROPE COMES TO UNIVERSITIES

3rd edition – SEC2U

  • Mon, December 10, 2018
  • 5:30 PM – 7:30 PM Eastern European Standard Time Turkey Time

Add to Calendar

  • Boğaziçi University, Nafi Baba Binası, İstanbul, İstanbul 34342, Turkey

View Map

 

 

Teknoloji ve inovasyonun girişimciliğin temelini oluşturduğu günümüzde, tüketicinin ihtiyacını anlamak ve buna göre faydalı çözümler sunmak başarının en önemli anahtarıdır.

Tüketiciyi anlamak ve analiz etmek ise, farklı disiplinlerin ortak bakış açısı ile sağlanabilmektedir.

Ekosistemin 5 ayağını oluşturan, kuluçka merkezleri, şirketler, yatırımcılar, girişimler ve üniversiteler arasından, üniversitelerin rolü ise hem bu farklı disiplinleri bir araya getiren takımları hem de ihtiyaca dönük analiz ve fikirlerin oluşması için en etkili çalışma alanıdır. Bu çalışma alanlarında doğrudan inovasyon için gerekli olan cesareti de yaratmak mümkündür.

Bu çalışmalara istinaden, Boğaziçi Üniversitesi DREAMBIGG Programı’nın ön elemesini geçen girişimlerin açıklanması ve Avrupa Komisyonu desteği ile üniversitelerde girişimciliği nasıl daha güçlü hale getirilebileceğimiz hakkında görüşmek üzere sizi ve davet edeceğiniz bir misafirinizi de 10 Aralık 17:30 – 19:30 – Boğaziçi Üniversitesi – Güney Kampüs – Nafi Baba binasında görmekten mutluluk duyarız.

SCHEDULE:

17:30 Hoş geldiniz

18:00 Açılış, Burcu Rodopman

18:05 “Startup Gibi Olmak Ne Demek: Üniversiteyi Girişimcilik Motoru Haline Getirmek”, Oğuzhan Aygören/Girişimcilik Merkezi

18:45 “Üniversitede TTO ve Girişimcilik Merkezi İşbirliği ile Yapılan Girişimcilik Faaliyetlerinin Tanıtımı ve DreamBigg Programı Finalistlerinin Açıklanması”,Barkın Arık/Teknoloji Transfer Ofisi

19:00 Kapanış

Do you have any doubts?

Contact us:

Oguzhan Aygoren
Email: oguzhan.aygoren@boun.edu.tr

Boğaziçi University

Nafi Baba Binası, İstanbul

İstanbul 34342, Turkey

View Map